• CUMHURIYET ALTINI
  16.760,00
  % -1,32
 • AMERIKAN DOLARI
  33,1952
  % -0,11
 • € EURO
  36,0226
  % -0,60
 • £ POUND
  42,8115
  % -0,31
 • ¥ YUAN
  4,5456
  % -0,29
 • РУБ RUBLE
  0,3772
  % 0,65
 • /TL
  %
 • BIST 100
  %

Hangi Banka Altın Hesabına Fazla Veriyor

Hangi Banka Altın Hesabına Fazla Veriyor

Hangi Banka Altın Hesabına Fazla Veriyor

Günümüzde piyasanın yükselişiyle birlikte, en karlı yatırım araçlarından birisi olmaya başlayan altın yükselen grafiği ile birlikte en çok tercih edilenler arasına girmeyi başardı. Altınları eski usul olarak yastık altında saklamak yerine güvenilir bankalara yatırmak hem daha güvenli hem de kar getiren bir davranış olarak düşünülmeye başlandı.

Hangi Banka Altın Hesabına Fazla Veriyor

Hangi Banka Altın Hesabına Fazla Veriyor

Tercihler Bankalardan Yana

Birçok bankanın yapmış oldukları kampanyalar, cazip faizler ile birlikte altınları banka hesaplarına yatıranların sayısı artmış bulunmakta. Risksiz ve güvenilir olan bu yöntem hem daha kolay hem daha karlı durumda. Ekonomistler altının yükselmeye devam edeceğini belirtiyor. Bankaların en başarılı kısmı hiçbir eski altın, yıpranmış altın vb gibi şeylerle uğraşmıyor olmanız. 2019 Ağustos itibari ile en fazla geri dönüşüm sağlayan banka ziraat bankası olarak düşünülebilir.

Her Bankanın Kendi Avantajları Var

Ziraat bankasının hizmete açtığı iki çeşit altın hesabı bulunuyor, vadeli ve vadesiz altın hesapları. Bankanın avantajı hiç bir işlemden komisyon almaması. Garanti bankası TL ve Dolar bazında Altın alım satımını sağlıyor. Vakıf bank gram olarak işlem yapıyor, yapılan işlemler için hiçbir komisyon almıyor. Şeker bank aynı bankadaki tüm meblağı aynı gün başka hesaba yatırabilmenizi sağlıyor, bu işlemler için ücret almıyor. Kuveyt Türk hesapta bulunun altınların külçeler şeklinde geri çekebiliyor olmanız en kullanışlı özelliklerinden biri halinde. Ayrıca daha önceden altın kurunu belirlediğiniz orana gelmesi durumunda banka otomatik olarak paranızı bozup TL hesabınıza yatırıyor olması. Yapı kredi Bankası sunduğu hesaplar vadeli ve vadesiz mevduat hesabıdır. Hızlı ve kullanışlı bir ara yüzü olması avantaj sağlıyor. Albaraka Altın hesabı ise işçilik ücreti ödettirmeyen bankalardan biri. Özel altın toplama günlerinde size en yakın şubeye giderek birikim yapmaya başlayabiliyorsunuz.

YORUMLAR YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Kredi Kartı Gibiydin
izmir escort