Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, null given in /home2/kredixvk/public_html/wp-content/themes/birfinans/framework/cs/config/admin.config.php on line 10

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/kredixvk/public_html/wp-content/themes/birfinans/framework/cs/config/admin.config.php on line 10

Warning: array_unique() expects parameter 1 to be array, null given in /home2/kredixvk/public_html/wp-content/themes/birfinans/framework/cs/config/shortcode.config.php on line 63

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/kredixvk/public_html/wp-content/themes/birfinans/framework/cs/config/shortcode.config.php on line 63
Ev Hanımı Nasıl Kredi Çekebilir - Kredi Bak
 • %
 • AMERIKAN DOLARI
  7,4952
  % 0,42
 • € EURO
  9,0582
  % 0,44
 • £ POUND
  10,1782
  % 0,35
 • ¥ YUAN
  1,1555
  % 0,36
 • РУБ RUBLE
  0,1013
  % -0,04
 • BITCOIN
  262831,348
  % -0,72
 • BIST 100
  1.524,49
  % -1,43
Ardahan araç kiralama Ardahan evden eve nakliyat denizli evden eve nakliyat diyarbakır evden eve nakliyat elazığ evden eve nakliyat

Ev Hanımı Nasıl Kredi Çekebilir

Ev Hanımı Nasıl Kredi Çekebilir

Ev hanımlarının herhangi bir işte çalışmamalarından dolayı kredi çekmeleri oldukça zordur. Bankalar genellikle çalışmayan kişilere kredi vermezler. Dolayısı ile ev hanımları nasıl kredi çekebilir diye bir sorun ortaya çıkmaktadır.

Günümüz ekonomik koşullarının iyice kötüye gitmesinden dolayı toplumda bir çok kişi nakit sıkıntısı çekmeye başlamıştır. Özellikle ev hanımları tarafından yaşanan ciddi ekonomik kriz sonucunda nakit ihtiyacı için bankaların yolu tutmuşlardır. Sadece ekonomik zorluk yaşayan ev hanımları değil, evde oturmaktan sıkılmış olan ve kendi işini kurmak isteyen ev hanımları da  bankalardan nasıl kredi çekerim diye düşünmektedir.

Ev Hanımı Nasıl Kredi Çekebilir

Ev Hanımı Nasıl Kredi Çekebilir

Ev hanımlarının bu desteğini gören bankalar da ev kadınlarına özel krediler sunmaktadır. Bu yazımızda hangi bankaların bu türden kredi sağlayacaklarını inceleyeceğiz.

Genel olarak bankalar geliri olmayan kişilere kredi verme taraftarı değildir. Çünkü bankacılık sisteminde en büyük zararı geri tahsil edilemeyen krediler oluşturmaktadır. Bundan dolayı da bankaların bir kısmı geliri olmayan ev hanımlarına kredi vermeye yanaşmamaktadırlar. Öte yandan bazı bankalar da ev kadınların kredi vermek için kampanyalar düzenlemektedir.

 • Türk Ekonomik Bankasının (TEB) Ev Hanımlarına Kredi Kampanyası

Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile anlaşmalı olan TEB (Türk Ekonomi Bankası) iş kurmak isteyen ve bundan dolayı kredi ihtiyacı oluşan ev hanımlarının ihtiyacına yönelik 125 bin TL’ye kadar 24 ay vadeli sadsece ev hanımlarının yararlanacağı kredi seçeneği sunmaktadır. Türk Ekonomi Bankasının ev hanımları için özel olarak hazırladığı bu kampanyaya başvurmak için TEB şubelerine uğramanız yeterlidir..

 • QNB Finansbankın Ev Hanımlarına Kredi Kampanyası

İnternet bankacılığını en çok kullanan bankalardan biri olan Finansbank, uluslar arası bankacılık kuruluşu olan QNB tarafından satın alınmasının ardından ülkemizde kredi vererek genişleme modeline geçmiştir. QNB Finansbank tarafından ev kadınlarına özel olmak üzere çeşitli kredi teklifleri sunulmaktadır. Bu teklifler kapsamında herhangi bir kefil, ipotek veya rehin istemeden ev hanımlarına özel olmak üzere 30 bin TL’ye kadar %1.43 faiz oranıyla krediimkanı sağlanmaktadır. Finansbank tarafından sağlanan bu krediye başvurmak için QNB Finansbank internet bankacılığını tıklayabilir, çağrı merkezini arayabilir ya da dilediğiniz QNB Finansbank şubesinden başvurabilirsiniz.

 • Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Kampanyası

Devletin bankası olan  Ziraat Bankası da ev hanımlarını kredi ile destekleyen bankalar arasında yer almaktadır. Devletin temel politikaları arasında yer alan kadınların iş gücüne katılması politikası çerçevesinde Ziraat Bankası ev hanımların özel 100 bin TL’ye kadar 60 ila 96 ay vadeli olacak şekilde kredi imkanı sağlamaktadır. Ziraat bankasının sağladığı ev hanımlarına özel bu kredi kampanyasına SMS ile ya da Ziraat Bankası şubeleri aracılığıyla başvurabilir.

 • Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Kampanyası

Denizbank da ev hanımlarının desteklenmesi için kredi sağlamaktadır. Hatta denizbank tan kredi almak diğer bankalara göre daha kolaydır. Kredi ihityacı olan Ev hanımları sadece bir SMS mesajı ile başvurularını Denizbanka başvurabilirler. Denizbank ev hanımlarına özel 80 bin TL’ye kadar kredi seçeneğpi sunmaktadır. Ev hanımları açısından en rahat kredi alınacak banka Denizbanktır.

 • Garanti Bankasının Ev Hanımlarına Kredi Kampanyası

Yıllarıntecrübeli bankaları arasında olan Garanti Bankası da ev hanımların destek kredisi veren bankalar araında yer almaktadır. Garanti bankasının bir süre önce başlatmış olduğu “Girişimci Bayanlara Kredi” kampanyası ile ev hanımlarına kredi sağlanmaktadır. Ancak Garanti Bankasının sağlayacağı kredi şartları diğer bankalara göre biraz daha ağır koşullar içermektedir. , krediye karşılık bir ipotek istemektedir. Bundan dolayı evin piyasa değeri ne kadarsa sizelere sağlayacağı kredi de o kadar olmaktadır. Garanti Bankasının ev hanımları için sağladığı krediye krediye başvurmak için garanti bankası şubelerine gitmeniz gerekmektedir.

 

YORUMLAR YAZ

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

 • Çocuğa Tutumlu Olma Alışkanlığı Nasıl Kazandırılır | Kredi Bak8 ay önce
 • […] Ev Hanımı Nasıl Kredi Çekebilir […]